|
|
فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی
صفحه اصلی » اخبار » اخبار
0.0 (0)
امیر خجسته رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس:
[1396/05/09]

خیز مجلس برای مبارزه با قاچاق کالا  

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس گفت: متأسفانه هیچ کنترل و برنامه ریزی برای مبارزه جدی و اصولی با قاچاق کالا وجود ندارد و ما مسبب این امر را ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز می دانیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امیر خجسته؛ رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی از ورود جدی این فراکسیون به موضوع مبارزه با قاچاق کالا خبر داد.

امیر خجسته  با اشاره به موانع مبارزه با قاچاق کالا در کشور گفت: متأسفانه هیچ کنترل و برنامهریزی برای مبارزه جدی و اصولی با قاچاق کالا وجود ندارد و ما مسبب این امر را ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز میدانیم.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار کرد: معتقدیم اگر ستاد مبارزه با قاچاق کالا توان انجام وظیفه خود در مبارزه با این پدیده شوم را ندارد و نمیتواند در این زمینه اقدام اساسی برای کشور انجام دهد، بهتر است که تعطیل شود.

خجسته با بیان اینکه متأسفانه روزانه شاهد انتشار اخبار کشف کانتینرهای حمل کالای قاچاق از رسانهها هستیم، گفت: سؤال این است که چرا دستگاههای نظارتی کنترلی بر این مسئله ندارند و ستاد مبارزه با قاچاق سکوت کرده است در حالی که این سکوت باید شکسته شود.

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از همه دستگاههای نظارتی میخواهیم به  موضوع مقابله با قاچاق کالا ورود کنند، تأکید کرد: در آینده نزدیک "فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی" قطعاً به این موضوع ورود کرده و با کسانی که اموال بیتالمال را غارت کرده و با وارد کردن کالای قاچاق به کشور تولید ملی را فلج  و اشتغال را از بین میبرند، برخورد جدی خواهد کرد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در خصوص طرح اصناف برای برخورد با کالای قاچاق، تصریح کرد: مشکل جای دیگر است و تنها راه مبارزه با قاچاق کالا تشدید کنترل مبادی ورودی و برخورد با عوامل اصلی دخیل در این قضیه است.

 

 
یادداشت ها
Parameter:266951!model&5470 -LayoutId:5470 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار