|
|
فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی
صفحه اصلی » اخبار » اخبار
2.0 (1)
امروز صورت گرفت:
[1396/05/10]

رونمایی از سامانه دریافت شکایات فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس  

رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری مجلس، از سامانه دریافت شکایات فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی رونمایی کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سامانه الکترونیکی دریافت و پاسخگویی به شکایات فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری مجلس شورای اسلامی به منظور سهولت در ثبت، پیگیری و بررسی شکایات مردمی توسط امیر خجسته رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری مجلس شورای اسلامی رونمایی شد.

خجسته با اشاره به  رونمایی سامانه الکترونیکی دریافت و پاسخگویی به شکایات فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری، گفت: این سامانه با هدف ارتقای نظام سلامت و مقابله با فساد اقتصادی و اداری سامانه دریافت و پاسخگویی به شکایات فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس رونمایی شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، افزود: این سامانه به صورت تحت وب طراحی شده که دسترسی به پروسه ی ثبت، پیگیری و رسیدگی به شکایت ها را به آسانی برای همگان بر بستر شبکه اینترنت فراهم می سازد.

وی با تاکید بر اینکه هدف از راه اندازی این سامانه برقراری ارتباط با بدنه جامعه و مردم برای آگاهی از مفاسد اقتصادی و اداری است، ادامه داد:اطلاعات طرح شده از سوی مردم نزد اعضای فراکسیون محفوظ است و مردم می توانند تمامی اطلاعات خود را در این سامانه ثبت کنند، تا بحث مفاسد اقتصادی و اجتماعی تعیین و تکلیف شود.

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امکان ثبت و پیگیری شکایت برای عموم مراجعه کنندگان شاکی از مفاسد اقتصادی و اداری فراهم است، تصریح کرد: به جهت تسهیل در روند طرح و پیگیری شکایت، در زمان طرح شکایت حوزه و موضوع شکایت مطرح شده تعیین و ثبت می شود.

لازم به ذکر است که سامانه پاسخگویی به شکایات به نشانی http://zedefesad.parliran.ir جهت ثبت شکایات در دسترس می باشد./

یادداشت ها
Parameter:267023!model&5470 -LayoutId:5470 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار