|
|
فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی
صفحه اصلی » اخبار » اخبار
0.0 (0)
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس:
[1396/05/09]

مفاسد اقتصادی همانند موریانه پایه‌های نظام را سست می‌کند  

رئیس فراکسیون مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: چندین پرونده فساد در این فراکسیون در حال پیگیری است و این کمیسیون با هیچ کسی در برخورد با مفاسد شوخی ندارد.

به گزارش ایسکانیوز، امیر خجسته خاطر نشان کرد: فساد در هر جا که باشد فراکسیون به آن ورود می‌کند و با آن برخورد خواهد کرد و مفاسد را نباید سیاسی کنیم و به صورت جناحی به آن نگاه کنیم. لذا سیاست‌های فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی این است که هیچ جناح و گروهی منافعش دیده نشود.

وی افزود:‌ فساد در هر جایی فساد است و متاسفانه ریشه دوانده و مردم را ناراضی کرده و مردم الان عصبانی‌ هستند وقتی می‌بینند که فساد در همه جا وجود دارد و فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی هر جا از فساد خبری باشد تیم کارشناسی تشکیل می‌دهد و با آن برخورد می‌کند.

نماینده مردم همدان تصریح کرد: فساد در صندوق ذخیره فرهنگیان، بانک سرمایه، بانک دی، بنیاد شهید و به تازگی سازمان فرودگاه‌های کشور از موضوعاتی است که فراکسیون به آن ورود کرده است.

وی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، در پایان خاطر نشان کرد:‌ فساد در سازمان فرودگاه‌های کشور از گذشته وجود داشته و یکی از مدیران ارشد آن نیز در ارتباط با آن دستگیر شد و ما در برخورد با آن هیچگاه نگاه سیاسی نخواهیم داشت بلکه دغدغه‌ی ما در فراکسیون برخورد با فساد است.

یادداشت ها
Parameter:266946!model&5470 -LayoutId:5470 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار