|
|
فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی
صفحه اصلی » اخبار » اخبار
0.0 (0)
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس خبر داد:
[1396/05/10]

ورود روزانه سه هزار و 300 کانتینر کالای قاچاق از مبادی رسمی به کشور  

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: سه هزار و 300 کانتینر کالای قاچاق روزانه از مبادی رسمی وارد کشور می شود.

امیر خجسته در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه شهر همدان بیان کرد: به خاطر سهل انگاری های صورت گرفته و ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی، از ستاد مبارزه با قاچاق کالا خواستم در این ستاد را ببندند.

وی اظهار کرد: مجلس و دستگاه های نظارتی باید بفرموده رهبری سینه سپر کرده و در برابر مفاسد اقتصادی بایستند.

وی افزود: تحقیق و تفحص از بانک دی، بانک سرمایه، صندوق ذخیره فرهنگیان و بنیاد شهید انجام شد هر چند نمایندگان مجلس نهم در این زمینه تعامل خوبی نداشتند ولی در مجلس دهم برخورد با اختلاس گران به خوبی صورت گرفت.

وی با ذکر اینکه پنج هزار میلیارد ریال از صرافی دی به دبی منتقل شده گفت: اگر نمایندگان مجلس در برابر تخلف ها سکوت کردند بدانید که آنها نیز آلوده شده اند.

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی از مسئولان قوه قضاییه خواست قاطعانه با این افراد برخورد کرده و حکم خدا را درباره این افراد در میدان آزادی به صورت علنی اجرایی کند.

خجسته تاکید کرد: مسئولان در مبارزه با مفاسد از کسی دفاع نکنند چون در این زمینه مسامحه، تبانی و قصور قابل قبول نیست.

وی بیان کرد: ملت ایران برای برخورد با مفاسد اقتصادی مطالبات و انتظاراتی دارند که باید به آن توجه داشت که در صورت ایستادگی در برابر مفاسد اقتصادی، اقتصاد مقاومتی و اشتغال اتفاق می افتد.

نماینده همدان در خانه ملت گفت: بررسی رویدادهای بین المللی گویای این است که ایران به عنوان یک ابرقدرت در جهان می درخشد و در مسائل منطقه نیز سرنوشت ساز است.
خجسته افزود: مستضعفان و مسلمانان جهان مطیع امر مقام معظم رهبری هستند و کلید معادلات منطقه هم اینک در دست ایران است.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی یادآوری کرد: گروهک های تکفیری با تشکیل دولت اسلامی - آمریکایی دنبال ناامن کردن ایران بودند ولی در هزاران کیلومتر خارج از مرز ایران زمین گیر شدند.

نماینده همدان در خانه ملت اضافه کرد: اقدام کور تروریست ها در مجلس شورای اسلامی تاثیری در ادامه جلسه علنی مجلس نگذاشت و این جلسه طبق روال عادی برگزار شد.

خجسته تصریح کرد: تکفیری ها می خواستند انتقام پیروزی در سوریه و عراق و مردم سالاری در انتخابات را با این اقدام خود خنثی و این شیرینی را به کام این ملت تلخ کنند که ناکام ماندند.

وی تاکید کرد: کشور ایران به برکت رهبری انقلاب و دستگاه های امنیتی اطلاعاتی قوی با این ترقه بازیها ناامن نمی شود.

خجسته گفت: حضور بیش از 70 درصدی مردم ایران در پای صندوق های رای، مردم سالاری دینی این ملت را به نمایش گذاشت.

وی از دولتمردان خواست با توجه به پایان یافتن انتخابات نسبت به رفع دغدغه های مردم از جمله اشتغال و معیشت مردم تلاش کنند.

نماینده همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی در برنامه ششم و بودجه سالجاری قوانین لازم را مصوب کرده و کمک حال دولت است.

خجسته با ذکر اینکه همدان پتانسیل های فراوانی برای جذب سرمایه گذار و گردشگر دارد تصریح کرد: چنانچه کسی مانع سرمایه گذاری در استان شود دستش را قطع می کنیم چون افرادی که اقدام به ایجاد فرصت های شغلی می کنند قهرمان ملی هستند.

یادداشت ها
Parameter:266981!model&5470 -LayoutId:5470 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار